Jak otworzyć bransoletkę Pandora? W poniższym artykule przedstawiamy modele bransoletek modułowych oraz omawiamy sposoby otwarcia zamka. Krótki instruktaż wzbogaciliśmy o kluczowe informacje na temat danej biżuterii. Jeśli chcesz bliżej poznać bransoletki Pandora, zachęcamy do lektury.

Bransoletki modułowe Pandora – kwintesencja nowoczesnej elegancji

Bransoletki modułowe Pandora to już kultowy produkt marki, którego urok doceniły kobiety na całym świecie. W naszym sklepie znajdziesz modele z kolekcji Pandora Moments oraz Pandora Reflexions. Bransoletki modułowe nadadzą każdej stylizacji wyjątkowego charakteru – sprawdzą się one zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Możliwość personalizacji biżuterii

Opowiedz własną historię, personalizując biżuterię – bransoletkę modułową Pandora możesz wzbogacić o wybrane charmsy. To doskonały sposób na wyrażenie emocji i podkreślenie osobowości. Z pomocą charmsów możesz tworzyć ogrom kombinacji oraz kreować charakter biżuterii w dowolny sposób.

Bransoletka Pandora – jak otworzyć?

Bransoletki różnią się rodzajem zapięcia, a co za tym idzie sposobem otwierania i zamykania. Każdy z modeli zaprojektowano tak, by zamek był bezproblemowy w obsłudze. Jak otworzyć bransoletkę Pandora? W tym celu używaj paznokcia lub dedykowanego otwieracza Pandora. Pamiętaj jednak, by bransoletki nie otwierać za pomocą żadnych narzędzi – w przeciwnym razie możesz uszkodzić biżuterię.

Bransoletki Pandora Moments

Bransoletki Pandora Moments zachwycają starannym wykonaniem z dbałością o każdy detal. Klasyczne wzornictwo pięknie prezentuje się na nadgarstku, a także stanowi doskonałą bazę – charmsy idealnie komponują się z biżuterią. W kolekcji Pandora Moments wyróżniamy:

Jak otworzyć bransoletkę Pandora Moments?

Bransoletki z kolekcji Pandora Moments różnią się rodzajem zapięcia. Już na pierwszy rzut oka widać, że otwarcie modelu z zapięciem w kształcie T (np. bransoletka Pandora Moments o splocie wężykowym z zapięciem T) jest bardzo intuicyjne i nie stanowi żadnego problemu. Obsługa pozostałych bransoletek jest równie prosta.

  1. By otworzyć klasyczne zapięcie w bransoletce Pandora Moments o splocie wężykowym, wystarczy przytrzymać zamek, wsunąć paznokieć w poziomy otwór i delikatnie docisnąć zatrzask.
  2. Bransoletki Mesh z kolekcji Pandora Moments otworzysz tak samo jak te o splocie wężykowym.
  3. Model ze ściągaczem możesz odpiąć z dwóch stron, naciskając specjalny przycisk na zamku. By zamknąć bransoletkę, wsuń końcówkę do momentu, w którym usłyszysz charakterystyczne kliknięcie.
  4. A jak otworzyć bransoletkę Pandora typu open bangle? To bardzo proste – dociśnij i przekręć jedną z końcówek. By zamknąć bransoletkę, ponownie dociśnij końcówkę, a następnie obróć w przeciwnym kierunku.

Bransoletki Pandora Reflexions

Bransoletki z kolekcji Pandora Reflexions charakteryzują się lśniącą siateczkową fakturą oraz kwadratowym zamkiem. Stylowy splot wypada niezwykle atrakcyjnie, a płaski zamek zapewnia wygodę oraz idealne dopasowanie do nadgarstka. Zatrzask ozdobiony cyrkoniami sprawia, że biżuteria prezentuje się zjawiskowo, ale błyszczący akcent nie jest konieczny – dla zwolenniczek minimalizmu marka przygotowała modele z gładkim zapięciem, które wyglądają bardzo subtelnie. Bransoletki Pandora Reflexions występują w czterech wersjach kolorystycznych:

Bransoletki Pandora Reflexions możesz ozdobić charmsami z tej samej kolekcji – klipsy pozostaną na swoim miejscu dzięki wbudowanym silikonowym insertom.

Jak otworzyć bransoletkę Pandora Reflexions?

Bransoletki Pandora Reflexions zaprojektowano tak, by noszenie oraz obsługa były komfortowe. Biżuterię utkano z elastycznych oczek, dzięki czemu jest lekka i idealnie leży na nadgarstku. Zamek został równie przemyślany – by odpiąć bransoletkę, wystarczy wsunąć paznokieć w otwór na zapięciu i delikatnie nacisnąć. Z zapięciem biżuterii poradzisz sobie samodzielnie bez problemu, wsuwając zaokrągloną końcówkę w zatrzask.

Pandora – więcej niż biżuteria

Dla nas biżuteria to nie tylko błyszczący akcent w stylizacji. Wierzymy, że dodatki, takie jak bransoletki modułowe Pandora, opowiadają niezwykłe historie, podkreślają osobowość i upamiętniają ważne chwile. Poszukujesz ponadczasowej biżuterii w nowoczesnym wydaniu? Sprawdź ofertę naszego sklepu i zachwyć się sztuką jubilerską marki Pandora! Po więcej świetlistych inspiracji zapraszamy na naszego bloga.